Кошик
2 відгуків
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

SKIDMAX SR SKIDDER - нова шина BKT для навантажувачів, що використовуються у важких умовах

SKIDMAX SR SKIDDER - нова шина BKT для навантажувачів, що використовуються у важких умовах

Нова шина компанії BKT призначена для традиційних та телескопічних навантажувачів, які використовуються у важких умовах. Відмінні риси шини: неймовірна стійкість, висока вантажопідйомність, стійкість та комфорт.
Сереньо (Італія), 13 квітня 2021 року - Робота над новими шинами в BKT не припиняється ні на секунду. Група компаній готова вивести на ринок нову суцільнометалокордну радіальну шину SKID MAX SR-SKIDDER, спеціально розроблену для складних умов та твердих поверхонь. Ця шина ідеально підійде традиційним та телескопічним навантажувачам, які використовуються для технічного обслуговування доріг або у місцях зберігання відходів.

Такі складні умови вимагають характеристик, які допоможуть впоратися зі щоденними випробуваннями — ризиком проколу та абразивного зношування, а також здатність перевозити важкі вантажі, зберігаючи стійкість.

Шина SKID MAX SR-SKIDDER є ідеальним поєднанням усіх цих характеристик, також гарантуючи довгий термін служби і високу вантажопідйомність. Міцний суцільнометалокордний каркас із сталевими брекерами відрізняється підвищеною стійкістю: товста боковина зводить до мінімуму ризик проколів та пошкоджень сторонніми предметами і, як наслідок, знижує ймовірність простоїв.

Крім того, область навколо обода також оснащена захистом від проколів та пошкоджень.

Міцний та широкий протектор з цільним центральним блоком у поєднанні з антистатичною та стійкою до абразивного зносу гумовою сумішшю відповідають за чудове зчеплення та тривалий термін служби.

Компанія BKT не забула і про оператора, адже коли довго керуєш технікою, комфорт дуже важливий. Тому до переваг нової SKID MAX SR-SKIDDER також відносяться чудовий ходовий комфорт та стійкість у повсякденних операціях.

Шина SKID MAX SR-SKIDDER доступна у розмірі 260/70R16,5 (10R16,5).
Сайт BKT для представників ЗМІ: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner