Кошик
2 відгуків
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Все, що потрібно знати про шину BKT Agrimax V-Flecto

Все, що потрібно знати про шину BKT Agrimax V-Flecto

На платформі BKT Network викладено спеціальний відеоролик про шину, виконану за технологією VF, яка покликана підвищувати експлуатаційні показники тракторів із потужними двигунами.
Сереньо (Seregno) (Італія), 31 травня 2021 року. Універсальність, економічність і потужність — ось основні вимоги до техніки сучасні фермери. Для своєї роботи в полі вони все частіше віддають перевагу потужнішим і краще оснащеним машинам, здатним витримувати неймовірно високе робоче навантаження.

Шина AGRIMAX V-FLECTO, покликана підвищити характеристики тракторів з потужними двигунами, була розроблена, виходячи саме з цих вимог. Новинці присвячено спеціальний відеоролик на платформі BKT Network.

Відеоролик c YouTube: Що потрібно знати про шину BKT Agrimax V-Flecto. Випробування, які супроводжували виведення шини на ринок Відеоролик c YouTube: Що потрібно знати про шину BKT Agrimax V-Flecto. Випробування, що супроводжували виведення шини на ринок


Особливості шини AGRIMAX V-FLECTO

Це справді революційна шина, націлена на оптимізацію роботи фермерських господарств, витрати часу та ресурсів за допомогою застосування технології VF, що дозволяє збільшити вантажопідйомність шини без зміни тиску повітря в ній. Шина AGRIMAX V-FLECTO здатна витримати на 40% більше навантаження, ніж стандартна шина такої ж розмірності з рекомендованим ободом.

Від цього виграють не лише фермери, які можуть перевозити більше вантажів за менший час, а й ґрунт, на стані якого позитивно позначається збільшена на 10% ширина плями контакту та висота малюнка протектора. Шина AGRIMAX V-FLECTO запобігає ущільненню ґрунту, сприяючи належному дренажу і, як наслідок, якості врожаю.

Ще одна важлива особливість новинки - її довговічність, яка на 10% вища, ніж у стандартного аналога. Це дає перевагу з погляду продуктивності та оптимізації робіт на сільськогосподарському підприємстві.

Надміцний каркас та спеціально посилений борт шини AGRIMAX V-FLECTO дозволяють розкрити весь потенціал трактора як у полі, так і на дорозі, навіть на високих швидкостях (до 65 км/год).

Випробування

У відеоролику, розміщеному на BKT Network, показані випробування, які супроводжували виведення шини AGRIMAX V-FLECTO на ринок та яким піддаються всі шини модельного ряду компанії BKT. Випробування - це цінний і важливий інструмент для оцінки ефективності та характеристик рішень, що впроваджуються.

У рамках випробувань фахівці компанії ВКТ порівняли шину AGRIMAX V-FLECTO з іншими стандартними моделями та конкурентною продукцією, щоб переконатися у перевазі характеристик нової моделі. Програмою були передбачені випробування на полігоні та в лабораторних умовах, а також суб'єктивні та об'єктивні тести, які дозволяють оцінити такі фактори, як безпека, комфорт та економічність з погляду витрат часу та коштів.

Одна з найбільш значущих перевірок, особливо для сільськогосподарських шин, — це випробування на тягово-зчіпні властивості: що менше шина пробуксовує під час випробування, то вища її ефективність та паливна економічність.

«Під час випробувань на тягово-зчіпні властивості ми доводимо ступінь пробуксування до 25%. Це максимальний рівень, який можна нормально виміряти за суворих умов буксирування, наприклад при оранні плугом. У деяких випадках, коли розробляються нові рішення або проводяться спеціальні порівняння, ступінь пробуксовки може досягати 40%, - зазначив П'єро Торасса (Piero Torassa), інженер BKT з експлуатації. — Крім того, випробування повторюються кілька разів протягом короткого відрізка часу, щоб можна було отримати надійні, узгоджені результати та дані».

Крім того, на етапі випробувань аналізуються такі важливі якості, як маневреність та рівень комфорту у русі. Ці параметри оцінюються в рамках об'єктивних випробувань з використанням спеціальних датчиків, що збирають дані для подальшого аналізу. Під час суб'єктивних тестів різні параметри шин оцінюються професійними водіями. Серед параметрів, що враховуються, — такі фактори, пов'язані з керованістю транспортного засобу, як надмірна повертаність, проходження поворотів, поглинання ударних навантажень тощо.

В рамках спеціальних випробувань вимірюється площа плями контакту шини з основою. Фахівці компанії BKT розробили та запатентували спеціальну методику випробування, призначену для швидкого вимірювання об'ємної плями контакту шини. Для цього під шини міститься спеціальний фенольний спінений матеріал. Завдяки своїм характеристикам та стабільності спінений матеріал дозволяє змоделювати стиск шинами ґрунту перед посівом.

Фахівці компанії BKT безперервно розробляють рішення, які відповідають сучасним способам ведення сільського господарства та відповідають вимогам фермерських господарств, а також сприяють збереженню стану ґрунту. Технологія VF відноситься до таких рішень.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner