Кошик
3 відгуків
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Agrimax Force: ідеальний вибір для тракторів високої потужності, що працюють на будь-якому типі ґрунту

Agrimax Force: ідеальний вибір для тракторів високої потужності, що працюють на будь-якому типі ґрунту

Сереньо (Італія), 30 червня 2021 - AGRIMAX FORCE - одні з найпопулярніших шин BKT. Вони були створені для того, щоб підвищити робочі характеристики високопотужних тракторів на всіх типах ґрунту. Ця лінійка шин по праву вважається однією з найкращих у модельному ряду BKT завдяки своїй універсальності, міцності та швидкості – якостям, необхідним для фермерів та підрядників.

Шинам AGRIMAX FORCE присвячений цілий випуск на каналі BKT Network, в якому детально розбираються всі переваги цієї моделі.

Технологія IF

Відмінна риса AGRIMAX FORCE - технологія IF, яка обмежує вплив шин на механізми та землю, є гарантією якості грунту. Технологія IF, переосмислена BKT, дозволяє використовувати ширший профіль, завдяки чому забезпечуються такі якості, як висока прохідність та рівномірний розподіл навантажень за низького тиску. Ступінь ущільнення ґрунту також суттєво знижується, що, у свою чергу, означає найкраще відведення води та найкраще насичення ґрунту повітрям. Таким чином, коріння культур одержують більше води та поживних речовин, необхідних для зростання.

Крім того, малюнок протектора шин IF позитивно впливає на ходові якості, знижуючи кількість поїздок, а завдяки чудовій тязі підвищується ефективність польових робіт та врожайність. І все це досягається без зниження тиску в шинах, що виражається в економії часу.

Як і інші моделі, виготовлені за технологією IF, шини AGRIMAX FORCE служать на 10% довше стандартних аналогічних шин. Навіть при експлуатації з низьким тиском ці шини демонструють чудову опір проколам і зношування як у полі, так і на дорозі.

Нарешті, технологія IF надає шині універсальності та структурної цілісності навіть при високих навантаженнях завдяки посиленому каркасу AGRIMAX FORCE, що сприяє максимальній продуктивності, ефективності та, що також важливо, загальному комфорту водія.

Приклад із практики: компанія Agriverde із Черро-Маджоре

AGRIMAX FORCE - це чудове рішення для тракторів потужністю понад 250 л. c., що поєднує в собі економічність, опір коченню та універсальність, але насамперед – швидкісні характеристики. Ці шини отримали індекс швидкості D, який означає, що машина, на якій вони встановлені, може рухатися зі швидкістю до 65 км/год без заміни шин при виїзді з поля на дорогу.

Багато фермерських господарств обрали AGRIMAX FORCE саме з цих причин. Серед них компанія Agriverde з міста Черро-Маджоре на півночі Італії, яка спеціалізується на продажу тракторів, сільгосптехніки та інноваційних технологій у галузі збирання врожаю.

Ця компанія, що має більш ніж 15-річний досвід роботи з ґрунтами різної природи та структури, пропонує свої послуги з меншим впливом на навколишнє середовище за ціною приблизно на 30% нижче, ніж при традиційній обробці. Секрет такої пропозиції криється у робочому методі Agriverde, який полягає в обробітку ґрунту в один етап перед посівом замість традиційних трьох.

Компанія вирішила замінити оригінальні шини трактора Fendt 936 Vario, оснастивши його шинами AGRIMAX FORCE IF 710/60 R34 164 D на передній осі та IF 900/60 R42 180 D на задній осі.

І ось результат: компанія BKT допомогла клієнтам максимально збільшити тривалість робочого дня, оптимізувавши понад 3200 годин польових робіт при низькому тиску (1,0 бар на передніх шинах та 1,3 бар на задніх шинах).

Цього вдалося досягти у тому числі завдяки правильній опорній поверхні машини, яка дозволила ідеально розподілити вагу трактора, переміщуючи всю масу на землю.

Розмірності
Шини AGRIMAX FORCE отримали настільки захоплені відгуки, що це спонукало компанію BKT розширити доступні типорозміри. В даний час є 20 різних типорозмірів.

У 2019 році компанія навіть розробила найбільший розмір, який вона колись виробляла для сільськогосподарських шин. Це модель IF 750/75 R 46 діаметром 2,3 метра — рішення, яке відповідає потребам сучасного сільського господарства та попиту на обладнання для все більш потужних тракторів.

Зареєструйтесь безкоштовно в мережі BKT і перегляньте випуск:

https://www.bkt-network.com/bkt-training/training-agrimax-force-episode

Сайт BKT для представників ЗМІ: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room

Про компанію BKT:

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) - виробник шин, що базується в Індії. Група BKT виробляє та постійно оновлює широкий асортимент позашляхових шин для сільськогосподарської, промислової, землерийної, гірничодобувної техніки, а також для машин підвищеної прохідності та садівничого обладнання. Асортимент інноваційних рішень BKT, розроблених для задоволення найрізноманітніших потреб клієнтів, налічує понад 2700 найменувань, які

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner