Кошик
2 відгуків
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Представляємо нову шину BKT Multimax MP 569 для вантажівок, задіяних у сільському господарстві

Представляємо нову шину BKT Multimax MP 569 для вантажівок, задіяних у сільському господарстві

Новинка призначена насамперед для вантажівок, задіяних у сільському господарстві. Серед її переваг — висока прохідність та тягові характеристики, а також індекс швидкості та стійкість до пошкоджень.

Разом з моделлю FL 633 PERFORMA, ця шина є чудовим рішенням для тих, хто щодня пересувається як по пересіченій місцевості, так і по мощених дорогах.

— Поле і дорога ніколи не були такими різними і такими близькими, як сьогодні. Фермерам добре відомо про необхідність чергувати роботу в полі з перевезеннями дорогами.

Як завжди швидко відповідаючи на потреби ринку, компанія BKT розробила нову шину під назвою MULTIMAX MP 569. Вона є великим кроком уперед у пошуку кращих рішень для сучасних фермерів.

Нова модель поповнила лінійку MULTIMAX, до якої входять шини, що ідеально підходять для агропромислової діяльності та призначені для експлуатації на високих швидкостях з великими навантаженнями.


Шина BKT MULTIMAX MP 569 - чудовий вибір для сільськогосподарських вантажівок, багатоцільових транспортних засобів, що експлуатуються у тому числі і на дорогах загального користування. Ці транспортні засоби використовуються для перевезення трави, землі та піску або для збирання кукурудзяного борошна на полі поруч із мульчером.

Завдяки посиленому сталевому каркасу зі сталевим брекерним поясом шина MULTIMAX MP 569 відрізняється високим індексом швидкості та довговічністю. Оптимізований малюнок протектора забезпечує краще зчеплення на полі та відмінні характеристики самоочищення, а також надзвичайний комфорт при русі дорогою та видатну курсову стійкість, не кажучи вже про значну економію палива завдяки низькому опору коченю.

Шина MULTIMAX MP 569 була розроблена для монтажу на передні осі сільськогосподарських вантажівок розміром 445/65 R 22.5 в комбінації з шиною FL 633 PERFORMA для заднього моста розмірністю 600/50 R 22.5. Відмінно продумана комбінація, за твердженням Дениса Пікколо, менеджера з продукції BKT:

«У сільськогосподарських вантажівок зазвичай два різні малюнки протектора — один для заднього ведучого мосту та інший для передньої керованої осі, залежно від виконуваних ними завдань: задній міст повинен забезпечувати більше тягове зусилля, а передня вісь повинна мати кращу керованість. Відповідно до наших досліджень, ідеальне рішення для цих машин полягає у поєднанні двох продуктів BKT: нова шина MULTIMAX MP 569 встановлюється на передню вісь, оскільки її розвинені плечові зони сприяють гарному зчепленню з поверхнею. У центральній частині протектор також отримав характерний малюнок, що гарантує як менший опір коченню, так і відмінну курсову стійкість.

А на задній міст встановлюється ультраміцна шина FL 633 PERFORMA з чудовою вантажопідйомністю та підвищеною довговічністю. Таке рішення уособлює майбутнє для шин високої прохідності, які також ідеально підходять для сільськогосподарських вантажівок».

В даний час шина MULTIMAX MP 569 доступна у розмірі 445/65 R 22.5 (18 R 22.5). Її вантажопідйомність досягає 5800 кг при швидкості 100 км/год та тиску 9 бар.

Таким чином, цілеспрямованість та любов до досліджень відкрили новий розділ в історії BKT в особі нового продукту, що підвищує ефективність і в полі, і на дорозі.

Тепер залишається лише дочекатися наступної інновації, яку індійська корпорація вже приготувала своїм клієнтам.

Сайт BKT для представників ЗМІ: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room

Про компанію BKT:

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) - компанія з виробництва шин, що базується в Індії. Група BKT виробляє широкий асортимент сучасних позашляхових шин для сільськогосподарської, промислової, землерийної, гірничодобувної та портової техніки, а також для машин підвищеної прохідності та садівничого обладнання. Асортимент інноваційних рішень BKT, розроблених для задоволення найрізноманітніших потреб клієнтів, налічує понад 2700 найменувань, представлених більш ніж у 160 країнах світу. Завітайте на наш сайт www.bkt-tires.com

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner