Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Компанія BKT отримала платиновий сертифікат SQEP Caterpillar.

Компанія BKT отримала платиновий сертифікат SQEP Caterpillar.

Сереньо (Італія), 18 серпня 2021 року — Компанія BKT отримала повторний сертифікат SQEP (Процес підвищення якості роботи постачальників) від Caterpillar та підвищила свій статус на 2021 рік із золотого до платинового.

Цю важливу нагороду нагороджують постачальники, які протягом року продемонстрували найвищий рівень якості та управління процесами.

Компанія BKT, зокрема, виділилася повною віддачею у сферах лідерства, якості, обслуговування та клієнтської підтримки. Ця прихильність до своєї справи поширюється на всю компанію: від проектування до виробництва та постійної підтримки клієнтів.

У цьому полягає головний успіх BKT. Платиновий сертифікат SQEP не лише підтверджує прагнення індійської корпорації до вдосконалення логістики та створення інноваційних високоякісних шин, а й підкреслює успішну співпрацю Caterpillar та BKT, яка закладає основу для ще міцнішого партнерства у майбутньому.

«Ми пишаємося таким результатом, – повідомив Арвінд Поддар (Arvind Poddar), голова та член правління BKT – Ми не тільки підтвердили найвищу якість наших робочих процесів, але й перевершили її, досягнувши максимально можливого рівня. Про це свідчить престижний сертифікат від Caterpillar. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми постійно прагнемо покращувати наші стандарти та взаємодію з постачальниками. Історія BKT – це історія постійного розвитку та руху вперед».

Сайт BKT для представників ЗМІ: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room

Про компанію BKT:

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) - компанія з виробництва шин, що базується в Індії. Група BKT виробляє та постійно оновлює широкий асортимент позашляхових шин для сільськогосподарської, промислової, землерийної, гірничодобувної техніки, а також для машин підвищеної прохідності та садівничого обладнання. Асортимент інноваційних рішень BKT, розроблених для задоволення найрізноманітніших потреб клієнтів, налічує понад 2700 найменувань, представлених більш ніж у 160 країнах світу. Завітайте на наш сайт www.bkt-tires.ru.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner