Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

BKT відкриває новий шинний завод в індійському Валуджі

BKT відкриває новий шинний завод в індійському Валуджі

Навіть пандемія не змогла перешкодити BKT здійснити амбітний проект на суму 56 млн. доларів США.

Компанія BKT розпочала дослідне виробництво на новому виробничому об'єкті в індійському штаті Махараштра, обладнаному за останнім словом техніки. У будівництво заводу у місті Валуджі, який здатний виробляти до 30 тис. тонн позашляхових шин на рік, було вкладено 56 млн доларів. В асортимент продукції увійдуть шини малого та середнього діаметру для сільськогосподарської та промислової техніки. За повного завантаження виробничих потужностей на підприємстві буде задіяно близько 500 співробітників.

Будівництво нового заводу BKT — це стратегічне рішення, яке дозволить компанії не лише збільшити обсяги виробництва, а й зробити його ефективнішим. Новий завод площею 89 тис. м² був фактично збудований з нуля. Він розташований всього в 5 км від першого виробничого об'єкта BKT у Валуджі, відкритого в 1987 році і працює до сьогодні.

Першочерговими завданнями були створення передового з організаційної та технічної точки зору виробництва, а також реорганізація підрозділів та робочих потоків для максимального підвищення ефективності.

Перший камінь було закладено у червні 2019 року, а основні етапи будівництва припали на час пандемії. Тому, перед тим як продовжити реалізацію проекту, у BKT було ухвалено рішення забезпечити безпеку всіх задіяних співробітників. Проте пандемія не вплинула на бажання BKT рухатися лише вперед із позитивною думкою: «Можливо все!». І, зрозуміло, з дотриманням усіх заходів безпеки.

BKT незмінно ставить перед собою найвищі цілі та розширює свій вплив на ринку шин для бездоріжжя. Арвінд Поддар (Arvind Poddar), президент і генеральний директор BKT сформулював філософію компанії таким чином: «Розвиток – це наш обов'язок. Робота на перспективу наша незмінна мета. Компанія, яка не вміє впевнено дивитися у майбутнє, схожа на людину, яка не вміє мріяти».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner