Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

BKT на EIMA 2021: між цифрою та реальністю. Виставка в Болоньє, Італія, 19-23 жовтня 2021

BKT на EIMA 2021: між цифрою та реальністю. Виставка в Болоньє, Італія, 19-23 жовтня 2021

Світ змінився, і ми всі усвідомлюємо це повністю. Цікаво буде зустрітися знову і подивитися, якою мірою і наскільки все відрізняється від 2019 року.

Ярмарок EIMA, який пройде в Болоньї з 19 по 23 жовтня, стане першою можливістю представникам аграрної галузі знову побачити та поговорити один з одним після майже двох років соціальної дистанції.

BKT вибирає для себе гібридне рішення, яке плавно поєднує в собі сучасні тенденції: фізичний стенд, як завжди, вітатиме відвідувачів, але також буде можливість віртуально побачити наші можливості та вивчити наш досвід.
Чи готові ви перейти у віртуальний світ разом з BKT?

Цього року у вас є шанс одним із перших спробувати функції BKT Virtual Experience! Ви готові?

BKT Virtual Experience подарує унікальні враження від цифрового відвідин виставки. Ви зможете створити власний аватар, з його допомогою спілкуватися зі співробітниками BKT, знайомитися із всесвітом BKT, а також дізнаватися про першокласні шини BKT для сільськогосподарської техніки.

BKT Virtual Experience дозволить вам відвідати віртуальний виставковий стенд BKT, а також самостійно вивчити всі доступні матеріали. Крім фото і відеороликів по кожному цікавому для вас продукту, можна в будь-який час отримати консультацію фахівця BKT.

Платформа BKT Virtual Experience забезпечує настільки повний ефект присутності, що ви не повірите своїм очам. Описати це складно, треба спробувати!

Спілкування з людьми: реальне та віртуальне

Новий віртуальний формат підкреслює тенденцію до цифровізації, яку BKT прагне розвивати та просувати. При цьому компанія не забуває про важливість людини та особисті зустрічі.

BKT сподівається зберегти такий гібридний підхід у майбутньому. Поєднання цифрового та реального світів дозволить вам та всім відвідувачам отримувати цікавий контент різними способами та залишить незабутні враження.

Стенд BKT пропустити складно

Стенд BKT розташований на місці B/1 у залі 36. Як завжди, його легко впізнати за цікавим оформленням та великим екраном для трансляції відеороликів, які продемонструють весь асортимент шин для сільськогосподарської техніки у дії. Стенд BKT ви не проґавите!

BKT з нетерпінням чекає на зустріч з вами на виставці EIMA 2021 року, наживо на нашому реальному стенді та за допомогою віртуального аватара на платформі BKT Virtual Experience!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner