Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Титул "Трактор 2022 року" присуджується… | Компанія BKT: спонсор премії "Трактор року"

Титул "Трактор 2022 року" присуджується… | Компанія BKT: спонсор премії "Трактор року"

"Трактор року" - одна з найпрестижніших премій у сільськогосподарській галузі, а компанія BKT вже другий рік поспіль виступає її офіційним спонсором.

Бажаєте дізнатися про переможців премії «Трактор 2022 року»? Звісно, хочете!

Премія «Трактор року» щороку присуджується найкращим європейським тракторам. Цього року офіційна церемонія вручення нагород відбулася 19 жовтня на Міжнародній виставці сільськогосподарського та садового обладнання (EIMA) у Болоньї (Bologna). Компанія BKT рада опублікувати переможців премії "Трактор 2022 року". Переможці за категоріями:

Трактор 2022 року: марка John Deere та її трактор 7R 350 AutoPowr.
Найкращий комунальний трактор 2022 року: марка John Deere та її трактор 6120M AutoPowr.
Найкращий спеціалізований трактор 2022 року: марка Reform та її трактор Metrac H 75 Pro.
Екологічний трактор 2022 року: марка New Holland та її трактор T6.180 METHANE POWER.

Майбутнє сільського господарства вже настало
Найкращі з європейських тракторів визначає журі, що складається з 26 фахівців у галузі механізації сільського господарства. На ринку представлено безліч високоякісних тракторів, тому перед журі постає непросте завдання.

Цього року в центрі їхньої уваги виявилося кілька вражаючих компаній та моделей, оснащених багатообіцяючими рішеннями. Компанія BKT щиро вітає всіх учасників та переможців, які піднімають планку якості на небувалу висоту. З року в рік.

Премія «Трактор року» дає можливість ознайомитись з новітніми моделями тракторів та застосованими технологіями. Тут твориться майбутнє сільського господарства.

Нам буде цікаво дізнатися, які трактори будуть номіновані на премію «Трактор 2023 року», тому ми з нетерпінням чекаємо на чергове суперництво.

Компанія BKT та премія «Трактор року»: інноваційне поєднання
Компанія BKT повністю відповідає концепції премії «Трактор року»: вона також прагне майбутнього, приділяючи особливу увагу якості, економічності, екологічності та, звичайно, інноваційності.

Компанія із задоволенням підтримує «Трактор року» та з гордістю просуває механізацію сільського господарства завтрашнього дня.

У комплектацію трактора повинні входити скоєні сільськогосподарські шини. Крім того, трактор має бути економічним, екологічним та максимально продуктивним. Саме через шини потужність трактора перетворюється на тягове зусилля на ґрунті.

Компанія BKT нагадує: є різні типи тракторних шин, тому вибір правильної шини для конкретного трактора визначається його робочими показниками.

Особливо якщо ви обрали трактор, який отримав бажану премію!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner