Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Шини BKT: вага якості

Шини BKT: вага якості

Здавалося б, просте запитання: скільки важить шина? Досвід компанії BKT допомагає зрозуміти, як вага виробу пов'язана з його характеристиками.

Сереньо (Італія), 11 квітня 2022 року. — «Вони важчі, отже, відрізняються міцністю і прослужать довше». Чи справді така залежність існує? Сьогодні інженери компанії BKT – одного з найбільших виробників позашляхових шин у світі – розкриють деталі та параметри, що впливають на вагу шини.

Дуже часто можна почути, що чим більше важить шина, тим вища її якість, адже це означає, що для її виробництва використовувалося більше матеріалів, а отже, вона міцніша. Звичайно, вага та якість можуть бути взаємопов'язані, але тільки в тому випадку, якщо під вагою шини мається на увазі обґрунтована та розрахована сума мас кожного з компонентів, що становлять її конструкцію.

Іншими словами, нас не повинно дивувати, що шина, призначена для підвищених навантажень і має такий самий розмір, як і інші шини, може бути важчою – додаткові елементи, які зміцнюють її конструкцію, збільшують загальну вагу.

Шини для робочих машин, наприклад тракторів або кар'єрних навантажувачів, повинні володіти різними характеристиками. Залежно від області застосування їх конструкції можуть використовуватися різні компоненти, тому можливі ситуації, коли шини однієї моделі значно відрізняються одна від одної за вагою.

Найбільшу частку у вазі шини посідає протектор, проте необхідно враховувати такі елементи, як брекер, плечова зона, бортове кільце і каркас. Виробники проводять випробування кожного з них та вносять зміни, вибираючи оптимальні співвідношення характеристик та витрат.

Однією з переваг шин BKT є використання більшої кількості матеріалу на бортах зі збільшенням ваги на кілька грамів, що виключає пошкодження.

Але скільки ж важить шина? Для опису загальних вимог та задоволення цікавості наведемо кілька прикладів найбільш популярних шин BKT:

Найбільші шини BKT для сільськогосподарської техніки AGRIMAX RT 600 мають розмір IF 1250/50 R 32 та важать 643,52 кг. Модель AGRIMAX RT 600 підходить для виконання робіт на газонах, дернині та ґрунтах, що вимагають особливої ​​уваги. Це ідеальне рішення завдяки характеристикам протектора, його меншій висоті, наявності та продуманому розташуванню численних ґрунтозачепів та округлої форми плечової зоны.

Найважча шина з позашляхового асортименту - EARTHMAX SR 468 - розміром 40.00 R 57 відрізняється великою вагою 3819,80 кг. Модель створювалася для самоскидів з жорсткою рамою та виконана з цільним металокордом, який значно підвищує міцність каркасу та стійкість до пошкоджень. Серед головних переваг шини EARTHMAX SR 468 - особливий малюнок протектора і склад гумової суміші, що обмежує вироблене тепло. Глибина протектора E-4 забезпечує чудові тягові характеристики у найскладніших умовах роботи.

Одна з найменших шин для сільськогосподарської техніки - LG 306 (11X4.00 5) - важить лише 1,17 кг. Модель призначена для використання на газонах та підходить для газонокосарок. Крім того, деякі шини можна встановлювати на невеликі трактори. Особливий малюнок протектора дозволяє виконувати необхідні роботи, не ушкоджуючи ґрунт, та спрощує маневрування.

Найменша шина із асортименту для промислової техніки LIFTMAX LM 81 розміром 150/75 R 8 важить 9,25 кг. Ця модель створена спеціально для вилкових навантажувачів та портових тягачів. Вона відрізняється міцним та надійним протектором, який у поєднанні з ексклюзивною антистатичною гумовою сумішшю забезпечує чудову зносостійкість та довгий термін служби.

Наведемо інші переконливі приклади.

Дві найпопулярніші моделі шин для сільського господарства мають однаковий розмір і мають мінімальні відмінності з точки зору ваги. Однак перша з них розроблялася спеціально для потужних тракторів (більше 250 к. с.) на основі технології IF, а друга поєднує в собі якості, що підвищують продуктивність тракторів нового покоління, та виконана на основі технології VF. Це моделі AGRIMAX FORCE (розмір IF 710/70 R 42 CFO, 347,4 кг) та AGRIMAX V-FLECTO (розмір VF 710/70 R 42, 340,84 кг).

А тепер наведемо приклад із позашляхової лінійки: одна з найпопулярніших шин — EARTHMAX SR 30 — має розмір 20.5 R 25 і важить 241,6 кг. Ця модель ідеально підходить для установки на невеликі та середні навантажувачі, що використовуються на ґрунтових дорогах.

Компанія BKT - один із найбільш значних світових виробників позашляхових шин. Її модельний ряд охоплює максимально можливу кількість секторів: сільське господарство, промисловість, земельні роботи, гірничодобувна техніка, портові машини, а також машини підвищеної прохідності та садове обладнання. Кожна модель розробляється відповідно до її призначення, тобто з урахуванням робіт, які виконує техніка, на яку встановлюються відповідні шини. Міцність, швидкість, самоочищення та стійкість до проколів – це лише частина характеристик, яких потребують наші клієнти.

В даний час вага має велике значення у розробці нових моделей шин. Виняток - окремі процеси, такі як кар'єрні роботи, де він, як і раніше, виступає як основний параметр для оцінки. З цієї причини BKT інвестує у додаткові дослідження для розвитку технологій виробництва ще легших шин. Зменшуючи вагу шин, можна знизити опір коченню, а значить, зменшити витрату палива та негативний вплив на навколишнє середовище, не кажучи вже про зниження витрат на матеріали, що використовуються — з точки зору загальної ваги та ваги окремих компонентів.

Наша мета – забезпечити більш високу і насамперед, екологічну продуктивність, враховуючи витрати клієнтів та вплив на навколишнє середовище, турбота про яке – найважливіший критерій для транснаціональної компанії з Індії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner