Кошик
3 відгуків
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

BKT значно розширює виробництво у Бхуджі

BKT значно розширює виробництво у Бхуджі

З сьогоднішнього дня завод BKT у місті Бхуджі з виробництва радіальних шин для сільського господарства нарощує потужності, щоб відповідати зростаючому попиту по всьому світу. Завод BKT у Бхуджі збільшить обсяг випуску шин на 50000 метричних тонн.

Сереньо (Італія), 4 березня 2022 року. На новому розширеному заводі в Бхуджі 4 березня 2022 офіційно розпочато виробництво радіальних шин BKT для сільського господарства. Перша подібна шина була зроблена тут 24 лютого 2022 року. Проект став результатом масштабних інвестицій у розмірі близько 95 млн. євро.

Компанії BKT вдалося реалізувати його у рекордні терміни – менше року минуло з початку земляних робіт 22 травня 2021 року. Тепер Група відкриває наступний розділ своєї історії. Новий завод площею понад 12 акрів (4,86 га) зможе вийти на повну потужність 50 000 метричних тонн протягом 6 місяців.

Керівництво BKT прийняло стратегічне рішення суттєво розширити виробництво, щоб відповідати зростаючому світовому попиту на шини, особливо помітному у сільськогосподарському секторі.

«Світовий попит на сільськогосподарські шини зростає, — коментує ситуацію голова та керуючий директор BKT Арвінд Поддар (Arvind Poddar). — Існують очевидні ознаки того, що зростання в цьому сегменті збережеться. Поточне розширення, яке відповідає стратегії компанії в галузі розвитку та якості продукції, відповідає очікуванням наших лояльних клієнтів. В один із найскладніших періодів, які переживав світ через пандемію у 2021 році, ми впровадили стратегію, яка допомогла нам постачати продукти відповідно до вимог клієнтів, навіть найвимогливіших. Ми вважаємо, що настав час діяти і робити все можливе, щоб відповідати потребам клієнтів. Це розширення є нашою відповіддю на загальний попит».

З моменту заснування компанії BKT її місія полягала у «постійному розширенні та розвитку - завдяки високій якості продукції». І новий завод цілком відповідає меті компанії стати одним з провідних виробників у світі.

Завод відповідає найсучаснішим вимогам щодо обладнання, об'єктів інфраструктури та умов для співробітників. Він знаходиться в місті Бхудж в штаті Гуджарат (Індія) на відстані близько 60 км від порту Мундра на березі Аравійського моря. Подібне розташування значно спрощує доставку продукції BKT у більш ніж 160 країн світу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner