Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Компанія BKT випускає на ринок нову шину FL 695

Компанія BKT випускає на ринок нову шину FL 695

Передова промислово-сільськогосподарська шина BKT для причепів, що експлуатуються на будівельних майданчиках та у фермерських господарствах.

Сереньо (Італія), 14 червня 2022 року — Причепи відіграють важливу роль в автопарку будь-якої компанії. Вони використовуються для перевезення все більш важких вантажів, як по дорогах, так і за їх межами. І оскільки на причепи припадає значна частка продуктивності, їх жодною мірою не можна вважати другорядними порівняно з тракторами. Більше того, для підвищення робочих характеристик і як наслідок ефективності експлуатації, дуже важливо підібрати для причепів правильні шини.

 

Уважно відстежуючи ринкові тенденції, спеціалісти компанії BKT змогли в черговий раз запропонувати оптимальну відповідь на вимоги клієнтів — нову шину для причепів, задіяних у перевезеннях у найсуворіших умовах.

 

Це FL 695. Ця інноваційна промислово-сільськогосподарська шина створена для причепів, які використовуються для транспортування вантажів у будівництві та сільському господарстві. Радіальна конструкція відрізняється високою стійкістю і довговічністю завдяки міцному каркасу і багатошаровому сталевому брекеру, що добре протистоїть проколам. Крім того, новинка виготовляється із спеціальної гумової суміші, що підвищує стійкість до порізів.

 

Модель FL 695 легко впізнати за ексклюзивним малюнком протектора з центральними блоками, що гарантує чудову стійкість при роботі в будь-яких умовах, зокрема при великому навантаженні. Високий малюнок протектора не тільки довговічний, але й володіє прекрасною здатністю самоочищения при експлуатації як на дорогах, так і за їх межами.

 

Всі ці вражаючі якості, пояснюють впевнену роботу шини FL 695 навіть у найсуворіших умовах транспортування. В даний час шина доступна у розмірі 650/55 R 26.5.

 

Ця новинка доповнює широку лінійку шин BKT, яка, серед іншого, дотримується чітко визначеної філософії: чим більш конкретний і адаптований продукт для будь-яких потреб, тим він стає екологічнішим. Вибір правильної шини для кожної операції дозволяє уникнути передчасного зносу та зменшити опір коченню. Це забезпечує більшу довговічність продукту, меншу витрату палива та менший вплив на навколишнє середовище.

Компанія BKT пропонує понад 3200 спеціалізованих продуктів для великої кількості сфер застосування та галузей.

Немає жодних сумнівів у тому, що за цією новинкою буде безліч інших.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner