Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

BKT представляє нову шину Multimax MP 538

BKT представляє нову шину Multimax MP 538

Нова радіальна шина BKT ідеально підходить для льоду та снігу. Вона відрізняється довговічністю, має високу несучу здатність і забезпечує чудове зчеплення з покриттям. Лінійка MULTIMAX призначена для експлуатації на високих швидкостях з великими навантаженнями в агропромисловій сфері, розширюється. Серед новинок є додаткові типорозміри для MULTIMAX MP 540: 335/80R18 і 365/80R20.

Сереньо (Італія), 6 вересня 2022 р. — «BKT» додає в портфоліо продуктів модель МULTIMАХ MP 538 — нову агропромислову шину, призначену для різних видів техніки та областей застосування: автогрейдерів та навантажувачів, що експлуатуються в умовах льоду та снігу, а також телескопічних навантажувачів, універсальних транспортних засобів та збиральних машин, що використовуються у сфері технічного обслуговування доріг.

Спеціально розроблений малюнок протектора, забезпечує відмінне зчеплення з дорогою. Більше того, завдяки посиленому каркасу з металокордом шини дозволяють перевозити важкі вантажі на високих швидкостях.

MULTIMAX MP 538 - це надміцна радіальна шина, яка в даний час доступна в розмірі 405/70 R 20 MPT.

Новинка поповнила лінійку MULTIMAX, до якої входять шини, що ідеально підходять для агропромислової діяльності та призначені для експлуатації на високих швидкостях з великими навантаженнями.

У цю лінійку також входить модель MULTIMAX MP 540, для якої в компанії BKT випустили два додаткові типорозміри: 335/80 R 18 та 365/80 R 20. Це багатоцільова шина (MPT), призначена для універсальних транспортних засобів, що використовуються в комунальних та ремонтних роботах. Вона відрізняється чудовою стійкістю до проколів, а також відмінно проявляє себе на твердих ґрунтах та асфальтованих покриттях. Шина забезпечує впевнене зчеплення з покриттям і має міцний каркас, що дозволяє перевозити важкі вантажі на високих швидкостях.

Лінійка MULTIMAX включає безліч універсальних моделей:

 

  • MULTIMAX MP 513 для універсальних транспортних засобів. Завдяки посиленому каркасу з металокордом, ця шина дозволяє перевозити важкі вантажі на високих швидкостях. Крім того, вона забезпечує чудовий комфорт при керуванні і тягу, а також має високу самоочищувальну здатність.
  • MULTIMAX MP 527 – універсальна радіальна шина, розроблена для телескопічних та компактних навантажувачів, що використовуються в агропромисловому секторі. Міцна боковина забезпечує максимальну стійкість, а спеціальний склад робить її стійкою до порізів та розривів, підвищуючи надійність шини.
  • MULTIMAX MP 522 розроблена для підйомно-навантажувальної техніки, що використовується в агропромисловій сфері, та забезпечує максимальну стійкість та тягу. Завдяки спеціальному складу ця модель відрізняється неймовірною стійкістю та довговічністю.

Ці продукти, а також усі новинки BKT демонструють увагу, яку індійська транснаціональна корпорація приділяє потребам користувачів, тенденціям та ринку, пропонуючи найкращі спеціалізовані рішення для будь-яких умов експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner