Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

BKT представляє «AGRIMAXFACTOR» — нові шини 70 - ї серії: шедевр технологічного розвитку та естетичного дизайна

BKT представляє «AGRIMAXFACTOR» — нові шини 70 - ї серії: шедевр технологічного розвитку та естетичного дизайна

Безперечна стійкість і керованість — одні з головних переваг нового покоління шин, які ідеально підходять, як для виконання транспортних завдань, так і для обробки ґрунту. Крім того, на них дебютує емблема E-READY, що підтримує рух BKT назустріч електромобільності майбутнього.

Виставка EIMA (Болонья), 9–13 листопада 2022 р. – BKT анонсує важливі новинки. Транснаціональна компанія з Індії представляє AGRIMAXFACTOR - нове покоління шин 70-ї серії для тракторної техніки, які ідеально підходять, як для виконання транспортних завдань, так і для обробки ґрунту.

AGRIMAXFACTOR – нова лінійка шин. Її назва відображає нову концепцію і є ще одним доказом незмінного прагнення BKT пропонувати бездоганні рішення для все більш вимогливого ринку. У цьому випадку це - відповідь компанії на запит щодо більших шин. Покладаючись на глибинні дослідження галузевих тенденцій, а також зворотний зв'язок від клієнтів і споживачів, BKT достовірно визначила ключові сфери для розвитку. В результаті компанія створила принципово новий продукт, що має відмінні та інноваційні властивості, які дозволяють назвати його шедевром технологічного розвитку та естетичного дизайну.

Малюнок протектора був удосконалений з технічної точки зору за рахунок збільшення довжини канавок і зміни їх напряму та кута, щоб забезпечити покращену керованість та плавність ходу.

Чудова стійкість та швидкий відгук на дії кермовим колесом – навіть на високій швидкості та при великому навантаженні – гарантовані. У цьому заслуга неймовірно міцного каркасу, виготовленого з поліефіру, який прийшов на зміну нейлону. Зокрема, у конструкції використовується шість шарів брекера та чотири шари корду з поліефіру, які забезпечують високу стійкість на будь-якій швидкості. А ще одна перевага новинки – це підвищений комфорт.

Але це ще не все. AGRIMAXFACTOR став першим продуктом із емблемою E-READY як символом руху BKT назустріч електромобільності майбутнього. Надалі її отримають усі наші рішення, що входять до цієї категорії. Нова емблема також наголошує на прагненні BKT передбачати потреби ринку інноваційними технологіями для спеціалізованої техніки. Розвиток електромобілів створює нові виклики та вимоги, у тому числі пов'язані з високим крутним моментом та підвищеним навантаженням на шини. Наприклад, щоб відповідати високому крутному моменту, необхідний новий малюнок протектора і склад суміші, які більш стійкі до зносу.

Не можна оминути і видатну естетику нового продукту. У логотипі AGRIMAXFACTOR на шині використовується ексклюзивний шрифт BKT з виразною літерою F у слові FACTOR у центрі повністю динамічної форми.

AGRIMAXFACTOR - новий чудовий союзник, який допомагає працювати в різноманітних умовах, як у полі, так і на дорозі. Шина вже доступна в трьох розмірах: 600/70R30, 710/70R42 (індекс навантаження та швидкості 173D) та 710/70R42 (індекс навантаження та швидкості 176D). Ще не менше 12 типорозмірів перебувають у розробці та вийдуть на ринок у першій половині 2023 року.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner