Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

BKT представляє нові промислові гумові гусениці MULTIFORCE BK T91

BKT представляє нові промислові гумові гусениці MULTIFORCE BK T91

 

Нове рішення, яке входить до лінійки промислових гумових гусениць BKT, - це блискучий прояв інноваційного підходу BKT до задоволення потреб клієнтів. Гусениці MULTIFORCE BK T91, розроблені для компактних навантажувачів, відрізняються винятковим рівнем стійкості та зносостійкості, неперевершеною ефективністю на будь-якій місцевості, а також чудовою керованістю навіть в обмеженому просторі.

Сереньо (Італія), 3 квітня 2023 року — Компанія BKT, всесвітньо відомий ключовий гравець шинної галузі, у листопаді 2022 року відкрила нову сторінку своєї історії, дебютувавши в сегменті гумових гусениць. У межах виставок SIMA та EIMA BKT дала старт своїй першій лінійці гумових гусениць AGRIFORCE для сільськогосподарського застосування. Ця новина і, зокрема, запуск першої моделі для застосування на тракторах — AGRIFORCE BK T71 — із міцною конструкцією та привабливим дизайном, одразу ж справили великий фурор на ринку.

Вже через кілька місяців, услід за недавнім анонсом на виставці ConExpo в Лас-Вегасі, BKT готова представити ще одну нову лінійку рішень для промислової та будівельної техніки. Ці галузі безперервно розвиваються, тому постійна розробка більш ефективних і спеціалізованих продуктів є вкрай важливою для успішного вирішення завдань, що виникають на міжнародному ринку.

У свою чергу гумові гусениці довели свою велику ефективність у певних сферах застосування, оскільки вони можуть підвищити мобільність, стійкість техніки і обладнання у складних та особливих ситуаціях. Нова серія гумових гусениць BKT MULTIFORCE для промислової та будівельної техніки призначена для роботи в дійсно суворих умовах, особливо на складних покриттях, таких як агресивний асфальт, бруд, каміння, відходи для сміття та бездоріжжя. Завдяки зносостійким матеріалам нові гусениці гарантують тривалий термін служби. Разом з цим нова лінійка забезпечує водіям комфортне та безпечне водіння, знижуючи втому та негативний ефект від вібрацій.

Перша модель промислових гусениць MULTIFORCE BK T91, розроблена для компактних навантажувачів та вантажно-розвантажувальної техніки, готова до дебюту на міжнародних ринках протягом найближчих тижнів.

MULTIFORCE BK T91 - це ідеальне рішення для компактних навантажувачів, які експлуатуються за суворих умов. Протектор виконаний з високоефективної суміші, щоб забезпечити максимальну стійкість до порізів, зносу та стирання - основним факторам, що впливають на довговічність та ефективність продукту. Особлива формула гумової суміші відмінно поєднує унікальну зносостійкість та видатну довговічність, роблячи гусениці придатними для щоденної експлуатації у складних промислових умовах. Крім того, конструкція MULTIFORCE BK T91 була посилена високоміцним сталевим кордом для підвищеної ефективності порівняно зі звичайними аналогами. Це дозволяє скоротити час простою та витрати на обслуговування, пов'язані із заміною зношених гусениць.

MULTIFORCE BK T91 отримала агресивний малюнок протектора у формі літери С та з великою кількістю граней, що забезпечує винятковий рівень зчеплення з дорогою, не кажучи про чудові тягові якості. Як результат, ці гусениці підходять для застосування на різноманітних дорожніх покриттях, включаючи бездоріжжя, глину, бруд, асфальт, гравій та пісок.

Ще одна відмінна риса MULTIFORCE BK T91 - це чудовий і точний рівень керованості навіть в обмеженому просторі, без шкоди для товарів чи оточення. Це фактор першорядної важливості у сфері вантажно-розвантажувальної техніки, який дозволяє досягти підвищеної ефективності та продуктивності. Нові гусениці MULTIFORCE BK T91 дійсно дозволяють операторам техніки виконувати свою роботу швидше та в повній безпеці, незважаючи на жорсткі та навіть екстремальні умови.

Таким чином, доступні зараз у розмірах 450 x 86 x 52, 450 x 86 x 55, 450 x 86 x 56, 450 x 86 x 58 і 450 x 86 x 60 гусениці MULTIFORCE BK T91 - це надійний партнер який суттєво знижує витрати, пов'язані зі зносом комплектуючих. Цей параметр завжди був у центрі уваги BKT і зараз набуває все більшої значущості також у контексті екологічної безпеки.

У той час як необхідність інновацій, увага до потреб клієнтів та розробка тісно взаємопов'язані, BKT завжди готова запропонувати передові рішення та знаходиться в авангарді їхнього пошуку. Ми служимо зразком для наслідування, коли мова заходить про прямий діалог з клієнтами, а також про синергію попиту та пропозиції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner