Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Kenda представляє новий логотип бренду

Kenda представляє новий логотип бренду

Компанія Kenda, один із провідних світових виробників шин, оновила імідж і логотип свого бренду, щоб продемонструвати своє нове бачення - «Kenda - Створена для вашої подорожі». Новий логотип включає в себе три елементи дизайну, які символізують гарантію якості, міцну основу та рух вперед.

 

Тайбей, Тайвань – 1 червня 2023 р. – Kenda, один із провідних світових виробників шин, розробляє і виробляє шини для автомобілів, легких вантажівок, велосипедів, мотоциклів, квадроциклів, причепів, гольф-карів, газонокосарок, сільськогосподарських транспортних засобів тощо, представила свій новий імідж та логотип, щоб відобразити бачення  - «Kenda - Створена для вашої подорожі». Новий логотип включає три елементи дизайну: форма галочки вгорі, яка символізує гарантію якості та безпеки, та перевернута V форма внизу, що символізує міцну основу і діагональна лінія в середина, що демонструє дорогу вперед.

Новий логотип є частиною стратегії оновлення бренду Kenda, яка спрямована на те, щоб донести до клієнта основні цінності компанії, такі як - ефективність, якість, сервіс та інновації. Kenda вірить, що мрії – це те, що рухає людей вперед і що її продукти є ідеальними супутниками в будь-якій подорожі, незалежно від того, куди може завести дорога.

«У компанії Kenda ми прагнемо допомогти нашим клієнтам безпечно та швидко дістатися до місця призначення. Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію, щоб вона була довговічною та ефективною. Ми постійно шукаємо можливості та знаходимо нові способи впровадження інновацій для підвищення ефективності і якості. Наш новий образ бренду та логотип відображають наше бачення  - «Kenda  -Створена для вашої подорожі». І наше прагнення бути брендом світового класу», – сказав Джиммі Янг, голова та президент компанії Кенда.

 

Компанія Kenda почала виробництво велосипедних шин у 1962 році, а потім розширила свою компанію, включивши шини для мотоциклів, спецшин і автомобільних шин. Kenda, що базується на Тайвані, пишається тим, що представляє свою країну на світовій арені як лідер світової гумової промисловості. Завдяки технологічним центрам, розташованим у Сполучених Штатах, Китаї, Європі та Тайвані, Kenda здатна задовольнити потреби ринку та перевершити очікування клієнтів. Kenda також спонсорує різноманітні спортивні події та команди по всьому світу, для популяризації свого бренду.

 

Рухаючись вперед, компанія Kenda прагне й надалі надавати інноваційні продукти найвищої якості та підтримувати високоякісне обслуговування клієнтів. Kenda запрошує своїх клієнтів приєднатися до їх подорожі.

Для отримання додаткової інформації про Kenda та її продукцію відвідайте сайт - www.kendatire.com

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням: https://www.kendatire.com/en-us/kenda-logo

Листування: kenda@kenda.com.tw

 

Про Кенду

Компанія Kenda, заснована в 1962 році, є одним із провідних виробників шин у світі. Головні принципи роботи компанії це чесність, якість сервісу та інновації. Kenda виробляє різноманітну лінію високоякісних гумових виробів для автомобілів, легких вантажівок, велосипедів, мотоциклів, квадроциклів, причепів, гольф-карів, техніки для догляду за газоном і садової техніки, інвалідних візків, сільськогосподарських транспортних засобів, тощо. Компанія має офіси та виробничі потужності в Азії, Північній Америці та Європі, дистриб’юторська мережа Kenda охоплює весь світ.

В компанії Kenda налічується понад 14 000 співробітників і виробляє компанія більше 800 000 шин і камер щодня.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner