Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

BKT ЗАВЖДИ ПІДТРИМУЄ ФЕРМЕРІВ: ТЕПЕР ПРИБИРАННЯ СІНА ПІД СИЛУ КОЖНОМУ

BKT ЗАВЖДИ   ПІДТРИМУЄ   ФЕРМЕРІВ: ТЕПЕР ПРИБИРАННЯ СІНА ПІД СИЛУ КОЖНОМУ

BKT ЗАВЖДИ   ПІДТРИМУЄ   ФЕРМЕРІВ:

ТЕПЕР ПРИБИРАННЯ СІНА ПІД СИЛУ КОЖНОМУ 

Широкий асортимент продукції робить збирання сіна легшим і комфортнішим, дозволяючи фермеру постійно підвищувати свою продуктивність.

Сереньо (Італія), 20 липня 2023 р. — У багатьох частинах світу зараз літо, і сільське господарство знаходиться в активній фазі своєї роботи. Одне з головних завдань літньої пори — це заготівля сіна. Щоб провести її результативно, оператори техніки використовують широкий спектр техніки, наприклад косарки, прес-підбирачі, причепи, трактори та телескопічні навантажувачі.

Для кожного виду шини, яка забезпечує необхідні експлуатаційні характеристики, дозволяє клієнтам постійно підвищувати продуктивність. «BKT» задовольняє ці потреби, розробляє шини, які забезпечують відмінне счеплення, знижують вплив на грунт, забеспечують високу вантажопідйомність, довговічність і чудовий рівень комфорту на дорозі. Таким чином, індійська транснаціональна компанія, яка завжди уважно прислухалася до запитів операторів техніки, приймала нові виклики і відповідала на них, стала кращим партнером для фермерів, допомагаючи їм у сезон сінокосу за допомогою шин створених для широкого спектру сільськогосподарської техніки, використовуваної в цей період.

 

Основні рішення «BKT» для сінозбиральних машин включають універсальну флагманську шину «AGRIMAX FORCE», яка ідеально підходить для використання на високопотужних тракторах і комбайнах. Завдяки технології «IF» вона здатна витримувати більші навантаження при більш низькому тиску, чим у стандартній шині, гарантуючи менший тиск на грунт. «AGRIMAX FORCE» - забезпечує чудове зчеплення з ґрунтом, не кажучи про відмінні показники самоочистки та економії палива, що робить її ідеальним помічником будь-якого фермера.

Крім того, в лінійку «AGRIMAX» входити шина «AGRIMAX TERIS», яка також підходить для високопотужних комбайнів. Ця шина «BKT» була розроблена для виконання збиральних робіт, при поєднанні відмінного зчеплення і високої вантажопідйомності.

 «AGRIMAX FORCE» має спеціальний захист боковини і посилену плечову зону, для високої стійкості навіть у складних умовах роботи та при наявності стерні. В результаті значно зростає термін служби продукту.

Ще одне важливе рішення — це «AW 711», радіальна шина для зернозбиральних комбайнів, яка також адаптована для використання в сучасному сільському господарстві, зокрема для робіт по обробці грунту. Особлива резинова суміш протектора забезпечує більш тривалий термін служби незалежно від того, на яких поверхнях вона використовується — м'якій або твердій. Крім того, низький опір коченню сприяє значній економії палива під час перегону техніки дорогами.

 

 

У свою чергу, для підйомних робіт, які мають важливе значення на останніх етапах збирання сіна, «BKT» пропонує лінійку «MULTIMAX», до якої входять шини, які найкраще підходить для телескопічних навантажувачів. Відмінним прикладом є шина «MULTIMAX MP 522», яка забезпечує чудове зчеплення та має стійкість до проколів. Особливо стійка до порізів і розривів шина «MULTIMAX MP 527» володіє міцною боковиною, щоб гарантувати неймовірну стабільність в режимі підйому і максимальну легкість керування для операторів техніки.

Також нагадаємо про шину «AS 504», яка може встановлюватися, як на телескопічні навантажувачі, так і на причепи, і відрізняється довговічністю і гарним зчепленням, а також чудовими характеристиками самоочистки.

 

Для дорожнього транспортування тюків сіна з поля, BKT пропонує одні з кращих шин лінійки - «flotation», які відмінно себе проявляють за рахунок найбільших показників зчеплення і вантажопідйомності. Шини «flotation» розроблені для тракторів і причепів та мають гарні самоочисні властивості - а це найважливіші характеристики з точки зору тривалих поїздок по бездоріжжю.

Гарний представник цієї лінії - радіальна шина «FL 635», придатна для застосування, як на асфальтованих дорогах, так і в полях. Особливий блочний малюнок протектора спеціально розроблений для прес-підбирачів. Завдяки плямі контакту, яке забезпечує оптимальний розподіл тиску на ґрунт, шина «FL 635» значно знижує тиск на ґрунт, зберігаючи дорогоцінний врожай. Наявна в цій же лінійці шина «FLOTATION 558» - це ідеальний вибір для роботи по збиранню сіна. Використання цієї шини рекомендується в тих випадках, коли зчеплення виходить на перший план для хорошої обробки ґрунту. З урахуванням високої вантажопідйомності шина «FLOTATION 558» ідеальна для комбайнів і прес-підбирачів, а також для автоцистерн і причепів. Варто згадати і «FLOTATION 648», яка доступна в розмірах, придатних для комбайнів і прес-підбирачів. Особливий малюнок протектора «FLOTATION 648» дозволяє перевозити дуже важкі вантажі при низькому тиску, забезпечуючи знижене ущільнення ґрунту і захищаючи від пошкоджень урожай.

 

Кожен із цих продуктів чудово відповідає потребам фермерських господарств. «BKT» щодня дбає про те, щоб надавати фермерам шини, які можуть полегшити виконання всіх видів робіт і підвищити продуктивність, навіть у період сіножаті.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner