Кошик
1 відгук
Надійний європейський постачальник шин Телефон 0 800 300 210
+380 (67) 354-02-69Andrey.bagno@bohnenkamp.ua
+380 (67) 634-29-00Rostislav.zhugar@bohnenkamp.ua
+380 (67) 235-84-25Ivan.peron@bohnenkamp.ua
+380 (67) 569-42-62Vladimir.lisevich@bohnenkamp.ua
Додати відгук

Незалежний Німецький інститут тестування «DLG» присуджує знак якості «DLG-APPROVED» шинам «AGRIMAX V-FLECTO» VF650/65R42 та VF 540/65R30 компанії «BKT»

Незалежний Німецький інститут тестування «DLG» присуджує знак якості «DLG-APPROVED» шинам «AGRIMAX V-FLECTO» VF650/65R42 та VF 540/65R30 компанії «BKT»

Незалежний Німецький інститут тестування «DLG» присуджує знак якості «DLG-APPROVED» шинам «AGRIMAX V-FLECTO» VF650/65R42 та VF 540/65R30 компанії «BKT»

 

Seregno (MB), Італія, xx Листопада 2023 р. - Зменшення ущільнення ґрунту, зниження витрат пального, висока здатність до самоочищення та простота використання - ось ті аспекти, які виявилися переможними. Завдяки цьому незалежний німецький інститут тестування «DLG» надав шинам «AGRIMAX V-FLECTO» компанії «BKT» знак якості «DLG-APPROVED», завдяки їх неймовірним характеристикам, продемонстрованим під час польових випробувань.

Будучи світовим лідером у виробництві шин для бездоріжжя, «BKT2, отримує визнання, яке схвалює здатність «AGRIMAX V-FLECTO» відповідати високим вимогам до технології та продуктивності для потужних тракторів. Зокрема, дві шини «AGRIMAX V-FLECTO» розміром «VF650/65 R42» та «VF540/65 R30» досягли високих результатів у випробуваннях «DLG» - "Економія ресурсів" та "Простота використання", проведених у польових умовах".

У процесі тестування, шини «AGRIMAX V-FLECTO» пройшли ретельні перевірки на тракторах «Fendt 724 Vario (Gen6)» і «Fendt Vario 828». Польові випробування передбачали оцінку площі сліду шини та тиску на грунт на різних глибинах, забезпечуючи точні вимірювання впливу на рельєф і ущільнення ґрунту.

Одночасно в лабораторних випробуваннях оцінювалися тягові характеристики шин, витрата палива та властивості самоочищення. Такий комбінований підхід дозволив отримати всебічну та точну оцінку характеристик шин у різних умовах експлуатації.

Що вражає? У ході польових та лабораторних випробувань шини продемонстрували ширшу площу контакту з ґрунтом, що призвело до зниження опорного тиску та, як наслідок, до зменшення ущільнення ґрунту. При тиску накачування 0,6 бар «AGRIMAX V-FLECTO» продемонстрували на 16 % менший тиск на ґрунт у порівнянні з іншими протестованими шинами, включаючи преміальні та бюджетні бренди, та найменшу глибину плями контакту з ґрунтом. Це призвело до значного зниження ущільнення ґрунту, що є вкрай важливим для екологічно-стійкої сільської практики.

Використання шин «BKT» дозволяє значно економити паливо. Порівняно з менш ефективними VF шинами серед конкурентів, шини «BKT» знижують витрату палива приблизно на 5 %. Враховуючи, що оранка одного гектара землі займає близько 2 годин, а звичайний робочий день триває 8 годин, на день можна обробляти до 15 гектарів. Це означає, що «AGRIMAX V-FLECTO» дозволяє заощаджувати близько 15 літрів палива на трактор щодня.

 

Помноження цієї економії палива на кількість робочих днів на рік дає значну економічну перевагу, особливо для підрядників, які експлуатують кілька машин. Наприклад, при використанні 30 машин економія складе 15 літрів на день на трактор, що загалом складе 450 літрів на день для всього парку з 30 тракторів. За середньої вартості палива 1,80 євро за літр економія 450 літрів на день становить 810 євро на день. При множенні на кількість робочих днів на рік ця цифра може призвести до значної річної економії для підрядної організації, яка управляє парком із 30 тракторів.

Зачекайте, це ще не все! Ці шини – не лише продуктивність. Виняткова здатність «AGRIMAX V-FLECTO» до самоочищення виявилася під час експлуатації, вимагаючи менше часу на обслуговування та підвищуючи ефективність роботи. У ході проведених випробувань «AGRIMAX V-FLECTO» зібрала найменшу кількість ґрунту порівняно з конкурентами, маючи перевагу у 8 % над найближчим конкурентом і на 126% менше зібраного ґрунту порівняно з найменш ефективною шиною. Ця особливість не тільки підвищує продуктивність, а й допомагає підтримувати чистоту доріг під час переміщення техніки між полями, сприяючи дотриманню норм чистоти на дорогах загального користування.

"Наша відданість дослідженням та розробці передових рішень підтверджується видатними характеристиками «AGRIMAX V-FLECTO», що являють собою вершину нашого бачення. Зниження експлуатаційних витрат і позитивний вплив на навколишнє середовище обумовлені технологіями, які відповідають сучасним і майбутнім потребам сільського господарства. "Ми прагнемо того, щоб наші шини були синонімом слова - досконалість та мали неоціненну додаткову цінність для наших клієнтів у всьому світі", - прокоментувала Lucia Salmaso, Керуючий Директор «BKT Europe».

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner